درباره ما

درباره آهوکو بیشتر بدانید ...

شرکت آهوکو مخترع و طراح ابزارآلات کاربردی در زندگی و لوازم جانبی و لوکس خودرو .

این شرکت توسط تیمی از مهندسین و طراحان صنعتی در سال 1398 تأسیس شده و از همان ابتدا شروع به کار تحقیقاتی و مطالعاتی در زمینه نیازسنجی و ارائه طرح های پیشنهادی نموده است. البته طرحهای زیادی توسط تیم کارشناسان پیشنهاد شده یا در دست بررسی است اما اولین طرحی که به مرحله اجرا رسیده طرح ایزی استپ یا آسان گام است. همه می دانیم که یکی از معضلات بزرگ برای رانندگان وانت و کارگرانی که مجبور به بالا و پایین رفتن از عقب وانت هستند، ارتفاع زیاد کف وانت از زمین است که منجر به فشار بسیار زیاد به زانو و کمر افراد می شود و می تواند در دراز مدت عوارض جبران ناپذیری را به بار آورد . همچنین بسیار دیده می شود که افراد برای سهولت دربالا و پایین رفتن از عقب وانت از گوشه سپر عقب استفاده می کنند که این کار، آنها را در معرض خطری بزرگ تر مثل سُر خوردن قرار می دهد که ممکن است منجر به صدمه و شکستگی پا شود.

 ایزی اِستپ یا «آسان گام» به عنوان اولین نمونه ایرانی این محصول دارای ثبت اختراع، ثبت طرح صنعتی و مالکیت معنوی به عنوان اولین اختراع شرکت آهوکو برای حل مشکل بالا و پایین رفتن از عقب وانت تقدیم می شود به هموطنان عزیزمان در سراسر کشور.

شرکت آهوکو افتخار می کند که با تحقیق و نیازسنجی ، و نهایتا ،اختراع محصولی جدید، تمام هم و غم خود را معطوف به حل مشکلی از مردم کرده است و همچنان بطور شبانه روزی در این مسیر و هدف بزرگ گام برمی دارد. گام اول ما ساخت ایزی استِپ بود که حاصل کار شبانه روزی همکاران ماست با آزمون وخطاهای بسیار که نهایتا به شکلی که در این سایت به نمایش گذاشته شد آماده تقدیم به گام های ارزشمند شماست تا برجایی محکم و استوار قرار دهید و با آن پله های رفاه و سلامتی خود و عزیزانتان را بپیمایید.

همچنان منتظر محصولات شگفتانه ی ما در روزهای نزدیک باشید.

مجوز هایی که دریافت کرده ایم و یا در حال در یافت آن هستیم را برسی کنید!

مجوز دریافت گردیده است

مجوز دریافت گردیده است

در دست اقدام

در دست اقدام